Ulan İstanbul Dizisinde Oynamak! Oyuncu Başvuruları!

Kanal Dde yayınlanan ve başrollerinde Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Sevtap ÖzaltunErkan Kolçak Köstendil ve Kaan Yıldırım’ın yer aldığı “Ulan İstanbul” dizisi için oyuncu başvuruları başlamıştır. Ulan İstanbul dizisine yeni yüzler aranmaktadır. Ulan İstanbul dizisinde oynamak için ajansımıza başvuru yapmalısınız. Ulan İstanbul dizisinde oynamak için Ajans Başvuru sayfasında ki formu eksiksiz doldurmalısınız ve “eklemek istediğiniz” bölümüne Ulan İstanbul dizisi yazmalısınız. Göndermiş olduğunuz CV’nizi, en tecrübeli cast direktörlerimiz detaylı bir şekilde inceleyerek yanıt vermektedirler. Fenogram Ajans, model, oyunculuk ajansı ve cast ajansı dır. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Fenogram Ajans Başvuru Formu

15 cevaplar
 1. ERKAN
  ERKAN says:

  merhaba ben erkan dizide oynamak istiyorum lütfen BENİ secin birkaç tane deneyimim de oldu yaş 19 tel 0542 250 xx xx

  Cevapla
  • Fenogram
   Fenogram says:

   Büşra hanım.
   Sonuç, size en geç bir hafta içerisinde e-mail, sms veya telefonla arayarak bildirilir.
   Fenogram Ajans, başvuruları kendi kriterlerine göre değerlendirmektedir ve bunlar hakkında açıklama yapmamaktadır. Bu nedenle başvurularınız Ajansımıza kabul edilme konusunda bir garanti vermemektedir.

   Cevapla
 2. ismail tekes
  ismail tekes says:

  merhaba oyunculuk denenyimim yok ama kendime güveniyorum isterseniz iletişim veya Skype görüşebiliriz tanımak için ama başvuru yapmadım prof. fotolarım olmadığı için neyse hayırlı günler.

  Cevapla
 3. mehmet dogan
  mehmet dogan says:

  alternatif sanat oyuncularında tiyatrocuyum bicok dizide oynadım kısa fılmlerde oynadım görüşmemiz mumkunse yuzyuze görüşelım cv mı elden teslim ederim saygılar

  Cevapla
 4. HARUN
  HARUN says:

  iyi akşamlar ben harun g.antepten yaş 25 boy 1,85 deneyiyimim yok ama her türlü rolü oynarım numaram 0546 500 ** ** saygılarımla

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir