Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım Filmi; şirket ve kurumsal markaların misyon, vizyon ve değerlerinin aktarıldığı, tesis ve ürünlerinin genel olarak tanıtıldığı kapsamlı tanıtım filmleridir.

Günümüzde şirket ve kurumsal firmalar için gereklilik haline gelen video içerikler, şirket ve kurumsal firmaların dijital ve sosyal medyadaki varlığını Animasyon Tanıtım Filmi, Ürün Tanıtım Filmi veya Firma Tanıtım Filmi ile maksimum seviyeye taşıyor.

İnternet mecralarının çoğalmasıyla beraber şirketlerin, markaların ve firmaların tanıtım filmi ihtiyaçları da bir o kadar çoğaldı.

Bu alanda deneyimli ekibi ile hizmet veren bir çok markanın reklam ve tanıtım kampanyalarını yöneten Dmr Yapım oldukça başarılı genç ve dinamik bir ekibe sahiptir.

Tanıtım Filmi Örneği

Reklam Filmi Örneği

Ve bunlar gibi bir çok çalışma örneğine Dmr Yapım’ın çalışmalarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tanıtım Filmleri Çeşitleri

Markaların ihtiyacına göre belirlenen alanda hazırlanan tanıtım filmleri ile satışlarınızın %85 oranında artacağını biliyor muydunuz?

Tanıtım Filmi Nasıl Yapılır?

1- BRİEF
Müşteri ile yapılacak toplantıda hazırlanacak videoyla ve tanıtım filmi ile ilgili stratejik hedefler belirlenir. Ürünün veya hizmetin bilgileri alınır. Tanıtılacak hizmetin veya ürünün kapsamı belirlenir. Brief ilk aşamada çok önemlidir. Çünkü tanıtımı yapılacak markanın ikili toplantıda, şirket veya ürün profili ile ilgili vereceği tüm bilgiler tanıtım filmine yansıyacaktır.
2- HEDEF KİTLE ANALİZİ
Videonun etki alanında kalan paydaş grubunuzla ilgili kitle analizi raporlanır. Ürünlerinizin veya hizmetlerinizin kitlesi ölçülür. Rakip analizi yapılır ve en etkili içerikle hitap edeceğiniz kitle ölçülür.
3- DOKÜMAN TEMİNİ
İşletme, ürün ya da markanıza ait tüm görsel ve metin içeriği tarafımıza iletilir. Gerekirse firma web sitesinden örnek metinler alınır ve üzerinde çalışılarak geliştirilir.
4- SENARYO
Vermek istediğiniz mesajları kapsayan senaryo hazırlanır ve önerilerimiz onayınıza sunulur. Senaryo aşamasında elde edilen dokümanlarla kapsamlı bir metin çalışması yapılır.
5- METİN YAZIMI
Senaryo kapsamında metin yazarlarımız tarafından seslendirme metinleri hazırlanır. Metin çalışması senaryonun tamamını kapsayacak şekilde özenle ve titizlikle hazırlanır. Çünkü kitlenize hitap edecek cümleler bu çalışma ile belirlenir.
6- PRODÜKSİYON
Belirlenen tarihlerde profesyonel yapım ekibimiz çekimleri gerçekleştirir. Çekimler, tanıtımı yapılacak firmanın bütçesine göre şekillenir. Kullanılacak ses, kamera ve ışık ekipmanları titizlikle seçilmelidir.
7- SESLENDİRME
Dublaj sanatçılarımız tarafından istenilen tüm dillerde seslendirmeler gerçekleştirilir. Seslendirme hedef kitleniz için oluşturulan metinlerle yapılır, seçilecek ses özenle ve markanıza en uygun olacak şekilde belirlenir.
8- KONSEPT TASARIMI
Projeniz için grafik tasarımlar, 2D ve 3D animasyonlar, görsel efektler hazırlanır. Çekimin yapılmasının yanı sıra kurgu montaj aşamasında hazırlanacak grafikler tanıtım filminin kalitesini yansıtmaktadır. Bu bağlamda kurgu montaj işin en önemli kısmıdır.
9- MÜZİK PRODÜKSİYONU
İsteğe göre, projeniz için tüm hakları size ait müzik prodüksiyonları gerçekleştirilir. Müzik filmin en önemli yapı taşıdır. Müzik seçimi yaparken senaryo, seslendirme ve metin ile uyumlu olmalıdır.
10- KURGU / MONTAJ
Projeniz en yüksek etkiyi yaratacak kurgu ile en kısa sürelerde ve görsellikte kurgulanır.
11- STREAMİNG
Video projeniz talep ettiğiniz tüm mecralar için en uygun format ve kalitede tarafınıza teslim edilir.

Tanıtım Filmi Fiyatları

Tanıtım filmlerinin fiyatları genelde içeriğe göre değişiklik göstermektedir. Kullanılacak ekipmanlar, ekip, çalışma süresi, yer, mekan vs. durumlar tanıtım filmi fiyatlarını etkilemektedir. Tanıtım filmi yaptırmayı düşünen firmalar kesinlikle Dmr Yapım’dan fiyat teklifi almalıdırlar.

Dmr Yapım Fiyat Teklifi

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir