Savaşçı Dizisi Oyunculuk Başvuruları!

Fox Tv‘de yayınlanacak, Limon Yapın’ın yapımcılığını yaptığı Savaşçı dizisi için oyunculuk başvuruları başlamıştır.

Savaşçı dizisinde oynamak için Ajans Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “eklemek istediğiniz”bölümüne Savaşçı dizisi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz CV’niz en tecrübeli cast direktörlerimiz tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Savaşçı dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Kayıt ve Fotoğraf Çekimleri kesinlikle ÜCRETSİZDİR!

Fenogram Ajans Başvuru Formu

SAVAŞÇI DİZİSİ KONUSU VE OYUNCULARI

FOX’ta yayınlanacak olan benzersiz yapım ‘‘Savaşçı’’ için hazırlıklar sürüyor. Devasa bir prodüksiyon, aralıksız bir çalışma ve olağanüstü özenle hazırlanan dizi 2200 yıllık bir destanı anlatacak!

Bir yılı aşkın süredir devam eden çalışmalarda sona gelinmek üzere. Özel Kuvvetler Komutanlığı’na, kamuoyunda bilinen adıyla “Bordo Bereliler”e mensup bir timin hikayesini anlatan Savaşçı, öyküsü, anlatımı ve yapım standartları ile Türk televizyonlarında da bir ilk olacak. Onlar, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan kahramanlar.

Onlar ölümün, yaşamın, ülke ve onurun tüm ağırlığını genç omuzlarında bayrak gibi taşıyanlar. Onlar vatan sevgisinden söz etmek yerine, vatana en değerli şeylerini, canlarını adayanlar. Onlar Türkiye’nin sıkılmış yumrukları; onlar Türk Ordusunun gözbebeği.

Onlar Çin sarayında Kürşat, Malazgirt’te süvari, Tuna’da akıncı, Sakarya’da kuvvacı, Kıbrıs’ta mücahit.

Savaşçı, kan ve canla, özveri ve sevgiyle, ter ve gözyaşıyla tutuşmuş, hiç sönmeyecek bir ocağın öyküsü.

Ama isimleri daima aynı: Mehmetçik!

Savaşçı, çok yakında FOX TV’de

99 cevaplar
« Daha Eski Yorumlar
 1. Emin
  Emin says:

  Dizinizde her rütbeden kişi var ama asteğmen olarak rütbeli yok ve bu asteğmen olan arkadaşları üzüyor.Bence asteğmen olarak birisini diziye alabilirsiniz ve böylelikle asteğmen arkadaşlara cesaret vermiş olursunuz.Bende dizinizde oynamak isterim oyunculuk ajansından başvurumu da yaptım.Boyum 1.78 kilom 80 dir.

  Cevapla
 2. Hüseyin Duman
  Hüseyin Duman says:

  Bende hiç oyunculuk yapmadım köyde oturuyon ama ilk bölümden bu yana severek izlerim şimdiki aklım olsa askerde subay olarak kaldırdım hakkari yüksek ovada görev yaptım şimdi çağırdılar yine giderim tümden ağır silahcıydım yani keskin nişancı

  Cevapla
 3. Serkan
  Serkan says:

  Merhabalar ben Antalya kepez den katılıyorum sizinle gerçekten çok çalışmak istiyorum 19yaşındayım ela gözlüyüm boyum 173 kilom 60 Üniversiteye hazırlanıyorum bana ulaşmak isterseniz bu numaradan 05070719928 ulaşabilirsiniz..

  Cevapla
 4. Ali Rıza Demir
  Ali Rıza Demir says:

  Boyum 1.84 kilom 84 askerlik eitimimi ıspartada komando olarak yaptım sonrası hakkari.oyunculuk eğitimim yok ama tiyatrolarda oynadım askerliğimide yaptığımdan dolayı askeri rollere kolayca girebilir uyum sağlayabilirim bu dizinin gerek konusu gerekse karakterleri askerlik hayatımda rastladığım tipten milliyetçi bir birliğin ele avuca sığmayan komutanları . bende bu dizide rol almak ve kendimi göstermek istiyorum

  Cevapla
 5. Gulmira _ Mira
  Gulmira _ Mira says:

  KIRGIZISTAN Yabancı uyrukluyum russ universite mezunuyum boy 1.71 kilo72 oyunculuk daha önce yapmadım ama denemek isterim istanbulda yaşıyorum

  Cevapla
« Daha Eski Yorumlar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir