Reaksiyon Dizisinde Oynamak! Oyuncu Başvuruları!

Star Tv‘de yayınlanan, Emre Özdür ve Ozan Aksungur’un kaleme aldığı baş rollerinde Erdal Beşikçioğlu‘nun da yer aldığı Reaksiyon dizisi için yeni yüz oyuncu başvuruları başlamıştır. Reaksiyon dizisinde oynamak için ajansımızın başvuru sayfasındaki formu eksiksiz doldurmalısınız.
Reaksiyon dizisinde oynamak için Ajans Başvuru sayfasında ki formu eksiksiz doldurmalısınız ve “eklemek istediğiniz” bölümüne “Reaksiyon” dizisi yazmalısınız. Göndermiş olduğunuz CV’nizi, en tecrübeli cast direktörlerimiz detaylı bir şekilde inceleyerek yanıt vermektedirler. Ajansımıza yapacağınız başvuru özenle ve titizlikle değerlendirilecektir. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Fenogram Ajans Başvuru Formu

3 cevaplar
 1. Mert Can Vural
  Mert Can Vural says:

  Ben 1999 doğumlu 10. sınıf öğrencisiyim.1,80 boyunda 75 kilodayım.Okul haricinde sosyal aktivitelerim Gitar çalmak,Ata binmek,Yüzmek,Futbol ve bady ile uğraşıyorum.Hayatım için seçim yapacağım bir dönemde olduğum üniversite seçimimde de radyo televizyon yada tiyatro ve oyunculuk için bir tecrübe kazanmak istiyorum.

  Cevapla
 2. atilla
  atilla says:

  slmn aleykm . yas 24 ,boy 1.70 ,klo 73. ten esmer , bnde aranzda bulunmak bu dizide oynamak istiyorum 0530951xxxx saygılar

  Cevapla
 3. muhammet ali su
  muhammet ali su says:

  kadıköyde oturuyorum 1.80 boyunda esmer kısa saçlı bıyıklı 26 yaşında iri sağlam biriyim oyunculuk tecrübem var

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir