Slide background

Fenogram Ajans profesyonel oyuncu başvuru formu..

[contact-form-7 id=”31831″ title=”Profesyonel Oyuncu Başvuru Formu”]

FORMU DOLDURMADAN ÖNCE OKUYUNUZ.

Yalnızca TÜRKİYE‘den yapılan başvurular incelenmektedir.

Kayıt ve fotoğraf çekimleri kesinlikle ÜCRETSİZDİR!

İNTERNETTEN YOLLANAN RESİMLER HAKKINDA : 
Resim, vesikalık veya boy resmi olabilir; yalnız uzaktan çekilmemiş, gözlük veya şapka gibi aksesuarların olmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca resim internette kullanılan .jpg .png .gif uzantılı ve en fazla 3 MB boyutlarında olmalıdır.

BİLİNMESİ GEREKENLER

Öncelikle 18 yaşından küçükler başvuru formunu doldururken ailelerine haber vermeliler. Ajansımız, İnternet üzerinden başvuru yapanların kişisel gizliliğinin korunmasına ve muhafaza edilmesine büyük özen göstermektedir. Başvurularınız mankenlik, fotomodellik, reklam dizi ve  film oyunculuğu, hosteslik v.s. başlıklar da, en tecrübeli cast direktörlerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Sonuç, size en geç bir hafta içerisinde e-mail, sms veya telefonla arayarak bildirilir.

Başvurunuz kabul edildiği takdirde Fenogram Ajans ailesine katılabilmeniz için sizi Ajansımıza ön görüşme ve fotoğraf çekimleri için davet edeceğiz. Görüşmeye gelirken sizden, 1 adet vesikalık fotoğraf, kimliğiniz, Görüntülü CV (Set Cart) için 1 yedek kıyafet ile beraber gelmenizi isteyeceğiz. Görüntülü CV (Set Cart), profesyonel stüdyo da profesyonel ışıklar ve profesyonel cihazlar ile hazırlanmaktadır. Fenogram Ajans, başvuruları kendi kriterlerine göre değerlendirmektedir ve bunlar hakkında açıklama yapmamaktadır. Bu nedenle başvurularınız Ajansımıza kabul edilme konusunda bir garanti vermemektedir.

Profesyonel oyuncularımızdan gelirken daha önce oynamış oldukları dizi, sinema filmi veya reklamların videolarını ve varsa profesyonel çekim fotoğraflarını isteyeceğiz.

Başvuru sonucunu etkileyen unsurlardan biri de bize yollayacağınız resmin sizi en iyi şekilde yansıtmasıdır. Bize e-posta ile yada şahsen yaptığınız başvurularınızda bıraktığınız resimler kesinlikle geri iade edilmez . Lütfen formu eksiksizce doldurunuz. (Bu form, kimin için dolduruluyorsa o kişinin bilgileri yazılmalıdır.)

Hızlı sonuç almak için lütfen bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmaya özen gösterin. Daha fazla profesyonel fotoğraf göndermek isterseniz, fotoğraflarınızı zip veya rar dosyası halinde, isminizi ve iletişim bilgilerinizi de belirterek cast@fenogram.com adresine mail yolu ile gönderebilirsiniz.

Teşekkürler..