MADDE 1: TARAFLAR

SATICI BİLGİLERİ

Unvan : DMR AJANS YAPIM VE MEDYA LTD. ŞTİ.

Adres : Çağlayan Mh. Park Cd. No: 10 / 17 Kağıthane / İSTANBUL

Telefon : 0212 234 63 13

E-mail : info@fenogram.com

ALICI BİLGİLERİ (Gerçek veya tüzel kişi)

İsim Soyad/Unvan : 

Adres :

Telefon : 

E-mail : 

İşbu sözleşme içinde taraflar birlikte “taraf”, ayrı ayrı “taraflar” olarak anılacaklardır.Taraflar aşağıdaki koşullarda sanal ortamda bir Mesafeli Satış Sözleşmesi (Kısaca “sözleşme” olarak anılacaktır.) yapılması konusunda anlaşmışlardır. İş bu sözleşme Alıcı’nın kredi kartından hizmet bedeli tahsil edildiği tarihte geçerlilik kazanacaktır.

MADDE 2: KONU

İşbu sözleşmenin konusunu oyuncu’nun www.fenogram.com internet sitesi üzerinden oluşturduğu profil fiyatları ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Esas ve Hükümleri Hakkında Yönetmelik uyarınca tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerinin düzenlenmesi oluşturmaktadır.

MADDE 3: SÖZLEŞMEYE KONU HİZMETLERİN AÇIKLAMASI VE FİYATI

Hizmetin Adı , Adet Özellikleri, Süresi ve KDV Dahil Satış Fiyatı

Oyuncu Profili: İçeriği kullanıcılar tarafından doldurulan, oyuncuların kendilerini oyuncu arayan firmalara tanıtmak ve bu firmalarla iletişime geçmek için oluşturduğu profili. Satın alınması sonrasında www.fenogram.com kullanıcı adı ve şifresi ile girilerek “Oyuncu Girişi” sayfasından kullanıma başlanabilir. Hizmetin kullanım süresi 365 gündür.Fiyatı kdv dahil 90TL’dir.

MADDE 4: ÜRÜN VE/VEYA HİZMETLERİN TESLİMAT MASRAFLARI VE VERGİLER DAHİL FİYATI

OYUNCU PROFİLİ KDV Hariç Toplam Fiyatı 76.27 TL

Hizmetin KDV Toplamı 13.73 TL

Toplam Kesin Fiyat 90 TL

MADDE 5: HİZMETİN TESLİMİ VE GEÇERLİLİK SÜRESİ

İşbu sözleşmeye konu oyuncu profili  internet üzerinden Alıcı’ya teslim edilerek kullanımına sunulur. Kullanım süreleri Alıcı tarafından ödemenin tamamen yapılması ile başlar. Her bir hizmetin kullanım süresi 3. maddede belirtilmiştir. Hizmetler kullanım süresince Alıcı’ya sanal ortamdan verilir.

MADDE 6: ÖDEME

6.1. Ücretin ödeme şekli oyuncu profillerinin sunumu öncesi peşindir. Ödeme www.fenogram.com web sitesi üzerinden doldurulan ödeme formu uyarınca Alıcı tarafından bildirilen kredi kartından tek seferde peşin olarak çekilir.

6.2. Alıcı, ödeme tamamen yapılmadan www.fenogram.com hesabı üzerinden profilinin yayına alınmayacağını kabul eder.

6.3.Hizmet bedeli Alıcı tarafından www.fenogram.com ’un hesabına herhangi bir sebeple aktarılmaz veya aktarılamaz veya yapılan ödeme banka kayıtlarından iptal edilirse www.fenogram.com ‘un işbu sözleşme kapsamında hizmet verme yükümlülüğü kalmayacaktır.

6.4. www.fenogram.com ödemenin yapılmasını müteakip hizmetlerin satın alma işlemine istinaden Alıcı’ya site üzerinden aldığı hizmetler için e-fatura keser. E- fatura alıcılarla elektronik ortamda paylaşılır.

6.5. Alıcı’nın faturasının adresine gönderilmesi istemesi durumunda, bu talebini www.fenogram.com ‘u 02122346313 numarasından arayarak veya info@fenogram.com adresine e-mail göndererek www.fenogram.com ‘a iletmesi gerekir. www.fenogram.com faturayı Alıcı’ya kargo ile gönderir. 10 TL + KDV olan kargo ücreti Alıcı’ya aittir. www.fenogram.com istediği kargo şirketi ile gönderimi yapar. Alıcı satın alma işlemi esnasında faturanın adresine gönderilmesini talep ettiği takdirde kargo ücretini ödemeyi peşinen kabul etmiş sayılır.

MADDE 7: YÜKÜMLÜLÜKLER

7.1. www.fenogram.com, sözleşmeye konu üyelik profillerinin satıcısıdır. Bu nedenle www.fenogram.com verdiği hizmetlerin sadece satışından sorumlu olup, içeriği ve işleyişinden sorumlu değildir.

7.2. Alıcı, www.fenogram.com internet sitesinden sözleşme konusunu oluşturan hizmetlerin içeriği, esaslı nitelikleri, özellikleri, KDV dahil satış fiyatı, ödeme şekli ile ilgili bilgileri okuyup hizmetler hakkında gerekli tüm bilgilere sahip olduğunu, www.fenogram.com ‘un işbu hizmetlerin sadece satışından sorumlu olduğunu bildiğini ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satın almaya ilişkin gerekli onayı verdiğini kabul ve beyan eder. Alıcı sözleşmedeki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edip, teyit etmiştir.

7.3. Taraflar, sözleşme gereğince yapılacak her türlü bildirimin yazılı olması gerektiğini, aksi yazılı olarak bildirilmedikçe iş bu sözleşmede belirtilen adreslerinin kanuni tebligat adresleri olduğunu ve bu adreslere yapılacak yazılı bildirimlerin kanunen geçerli tebligatın tüm hukuki sonuçlarını doğuracağını kabul ederler.

MADDE 8: CAYMA HAKKI

İşbu sözleşmeye konu hizmeti oluşturan üyelik profili veya görüntüleme hakkı ücretinin ödenmesi ile Alıcı’ya elektronik ortamda anında teslim edilir. Tüm üyelerimiz 3 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptirler. 3 gün içinde üyelik iptali gerçekleştirmek isteyen üyelerimiz info@fenogram.com adresine mail atabilir ya da 02122346313 no’lu telefonumuzu arayarak cayma haklarını kullanabilirler.

MADDE 9: YETKİLİ MAHKEME

İşbu Sözleşme Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Sözleşme ile ilgili çıkacak ihtilaflarda her yıl Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından Aralık ayı içerisinde ilan edilen değere kadar Alıcı veya www.fenogram.com ‘un yerleşim yerindeki Kaymakamlık bünyesinde bulunan Tüketici Sorunları Hakem Heyetleri, söz konusu değerin üzerindeki ihtilaflarda ise Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Tüketici Mahkemesi bulunmayan yerlerde Asliye Hukuk Mahkemeleri yetkilidir.

MADDE 10: DAMGA VERGİSİ

İşbu Sözleşmeden doğacak damga vergisi www.fenogram.com tarafından ödenecektir.

Bu sözleşme 10 (on) maddeden oluşmaktadır.