Kurumsal Tanıtım Filmi

Uzun yıllardır bir çok tanıtım filmi ve reklam filmine oyuncu ve model temin etmiş bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Çalışmış olduğumuz bir çok ünlü markanın reklam ve tanıtım filmini çeken ve oyuncu ve modelleri ajansımızdan temim eden Dmr Yapım reklam ve tanıtım prodüksiyon firması artık sosyal medya ve online tanıtım videoları hazırlamaktadır.

Günümüzde internette sosyal ağların çoğalmasıyla birlikte yeni bir reklam mecrası oluşmuştur. Sosyal Medya mecrası. Dmr Yapım müşterine yaratıcı ve kreatif reklam filmleri ve tanıtım filmi hazırlamaktadır. Üniversiteler, Oteller, Hastaneler ve Kolajler gibi bir çok firma Youtube, İnstagram ve Facebook üzerinden tanıtım ve reklam videoları yayınlamaktadır. Bu tanıtım filmlerinin doğrudan kullanıcıya ulaşması, hizmetlerinizin veya ürünlerinizin daha çok verim alınması için Dmr Yapım yaratıcı ve etkili kurumsal tanıtım filmleri hazırlamaktadır.

Tanıtım Filmi

Markanızın, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin tanıtım filmini yaptırarak, marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın.

Hemen hemen herkes artık her yerde video izliyor ve paylaşıyor. Ve bu oran her yıl %40 oranında artıyor. Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi Dmr Yapım’ın hazırladığı tanıtım filmleri ile tanıtın rakiplerinizden hep önde olun.

Sizlerinde tanıtım filmlerine ihtiyacınız varsa kesinlikle Dmr Yapım‘dan fiyat teklifi almalısınız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir