Slide background
Slide background

Küçük Ağa Oyuncu Başvuru Formu

[contact-form-7 id=”26880″ title=”Küçük Ağa”]

FORMU DOLDURMADAN ÖNCE OKUYUNUZ.

Yalnızca İSTANBUL‘dan yapılan başvurular incelenmektedir.

İNTERNETTEN YOLLANAN RESİMLER HAKKINDA : 
Resim, vesikalık veya boy resmi olabilir; yalnız uzaktan çekilmemiş, gözlük veya şapka gibi aksesuarların olmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca resim internette kullanılan .jpg .png .gif uzantılı ve en fazla 3 MB boyutlarında olmalıdır.

BİLİNMESİ GEREKENLER

Öncelikle 18 yaşından küçükler başvuru formunu kesinlikle doldurmamalılar. Ajansımız, İnternet üzerinden başvuru yapanların kişisel gizliliğinin korunmasına ve muhafaza edilmesine büyük özen göstermektedir. Başvurularınız Küçük Ağa dizisi için en tecrübeli cast direktörlerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Sonuç, size en geç 2 (iki) gün içerisinde e-mail, sms veya telefonla arayarak bildirilir.

Başvurunuz kabul edildiği takdirde Küçük Ağa dizisi castına ve Fenogram Ajans ailesine katılabilmeniz için sizi Ajansımıza ön görüşme ve fotoğraf çekimleri için davet edeceğiz. Görüşmeye gelirken sizden, 1 adet vesikalık fotoğraf, kimliğiniz, Görüntülü CV (Set Cart) için 1 yedek kıyafet ile beraber gelmenizi isteyeceğiz. Sizin için oluşturulacak Görüntülü CV (Set Cart), profesyonel stüdyo da profesyonel ışıklar ve profesyonel cihazlar ile hazırlanmaktadır. Ve tamamen ÜCRETSİZDİR! Fenogram Ajans, başvuruları kendi kriterlerine göre değerlendirmektedir ve bunlar hakkında açıklama yapmamaktadır. Bu nedenle başvurularınız Ajansımıza ve yarışma programına kabul edilme konusunda bir garanti vermemektedir.

Başvuru sonucunu etkileyen unsurlardan biri de bize yollayacağınız resimlerin sizi en iyi şekilde yansıtmasıdır. Bize e-posta ile yada şahsen yaptığınız başvurularınız da bıraktığınız resimler kesinlikle geri iade edilmez . Lütfen formu eksiksizce doldurunuz. (Bu form, kimin için dolduruluyorsa o kişinin bilgileri yazılmalıdır.)

Hızlı sonuç almak için lütfen bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmaya özen gösterin. Daha fazla profesyonel fotoğraf göndermek isterseniz, fotoğraflarınızı zip veya rar dosyası halinde, isminizi ve iletişim bilgilerinizi de belirterek kucukaga@fenogram.com adresine mail yolu ile gönderebilirsiniz.

Teşekkürler..