Kardeş Payı Dizisinde Oynamak için Oyuncu Başvuruları!

Star TV‘de yayınlanan, baş rollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Seda Bakan‘ın oynadığı. Ali İhsan Varol, Şinasi Yurtsever, Ayşe Kökçü, Rıza Akın, İpek Yaylacıoğlu, Korhan Herduran ve Berfu Öngören’in eşlik ettiği “Kardeş Payı” dizisi için yeni yüz oyuncu başvuruları başlamıştır.

Kardeş Payı dizisinde oynamak için ajansımıza internet üzerinden başvuru yapmalısınız. Kardeş Payı dizisinde oynamak için Ajans Başvuru sayfasında ki formu eksiksiz doldurmalısınız ve “eklemek istediğiniz” bölümüne Kardeş Payı dizisi yazmalısınız. Göndermiş olduğunuz CV’nizi, en tecrübeli cast direktörlerimiz detaylı bir şekilde inceleyerek yanıt vermektedirler. Fenogram Ajans, model, oyunculuk ajansı ve cast ajansı dır. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Fenogram Ajans Başvuru Formu

8 cevaplar
 1. Furkan
  Furkan says:

  Merhaba, Hiç eğitim almasakta kabul edilebilir mi veya fotoğrafa bakarak oyunculuk rolüne mi bakıyorsunuz yoksa güzellik mi ön planda?

  Cevapla
 2. Gokhan
  Gokhan says:

  Merak ediyorum yurtdisindan neden basvuru almiyorsunuz? ben basvuru yaptiktan sonra farkettim yurtdisindan basvuru almadiginizi. Ben Turkiye ye temelli tasinmayi dusunuyorum ondan basvuru yaptim

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir