İki Yalancı Dizisi Oyuncu Başvuruları

Kanal D‘de yayınlanan ve Tükenmezkalem’in yapımı, İki Yalancı dizisi için oyunculuk başvuruları başlamıştır.

İki Yalancı dizisinde oynamak için Ajans Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “eklemek istediğiniz”bölümüne İki Yalancı dizisi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz CV’niz en tecrübeli cast direktörlerimiz tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. İki Yalancı dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Kayıt ve Fotoğraf Çekimleri kesinlikle ÜCRETSİZDİR!

Fenogram Ajans Başvuru Formu

İKİ YALANCI DİZİSİ HİKAYESİ VE OYUNCULARI

Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek…

Yapım : Tükenmezkalem
Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde
İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu
Yönetmen : Eda Teksöz
Müzik : Kıraç
Diyalog Yazarları  : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi
Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı)
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir