Fuar ve Stand Host/Hostesleri Aranıyor.

Oyunculuk, Modellik ve Cast Ajansı statüsünde hizmet gösteren ajansımız. Hostes Ajansı kanalı ile de aktif olarak organizasyon ve fuar alanın da faaliyet göstererek, hizmet vermeye başlamıştır.

Artık, organizasyon ve fuar alanında faaliyet gösteren;
Fenogram Ajans, 2014 – 2015 döneminde ve bir sonraki dönemlerde katılacağı fuarlarda görevlendirilecek servis, karşılama, stand host ve hostesleri aranmaktadır.


fuar hostesleriGÖREV: 
Görev alınan firmaya göre değişiklik göstermekle birlikte servis, misafir karşılama, firmayla ilgili bilgi verme olabilmektedir.
ÜCRET : Performansa, olumlu geri dönüşlere ve işe bağlı olarak artabilmektedir. Minimum günlük 75 TL + Yemek + Yol

NOT: CNR ve TUYAP FUAR MERKEZLERİ’ne yakın konumda ikamet edilmesi tercih sebebidir.

Başvurmak isteyen adayların istenilen bilgilerle birlikte ajans başvuru sayfasındaki formu eksiksiz doldurarak, başvuru amacı bölümünde “Hostes” linkini işaretleyerek veya eklemek istediğiniz bölümüne ”Host – Hostes Başvuru” yazarak başvurularını bize gönderebilirler.
Gönderilecek fotoğraflar ve özellikleriniz, adınıza düzenlenecek set kart kataloglarında ve web sayfamızdaki kataloğumuzda yer alacaktır. Bunu dikkate alarak başvurularda bulunuz.

Göndermiş olduğunuz başvuru formunuzu ajansımızın en tecrübeli cast direktörleri detaylı bir şekilde inceledikten sonra size sms yoluyla veya mail yoluyla dönüş sağlayacaklardır. Lütfen başvuru formunu özenle ve titizlikle doldurunuz.

ARANAN NİTELİKLER

  • Lise veya Üniversite Mezunu
  • 19 – 20 yaş arası (Bay – Bayan)
  • Bayanlarda 170 boy ve üstü
  • Erkeklerde 180 boy ve üstü
  • İnsan ilişkilerinde başarılı
  • İş disiplinine sahip

Fenogram Ajans Başvuru Formu

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir