Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Oyuncu Başvurusu

Atv‘de yayınlanacak, Ay Yapım’ın yapımcılığını yaptığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi için oyunculuk başvuruları başlamıştır.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde oynamak için Ajans Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “eklemek istediğiniz”bölümüne Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz CV’niz en tecrübeli cast direktörlerimiz tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Kayıt ve Fotoğraf Çekimleri kesinlikle ÜCRETSİZDİR!

Fenogram Ajans Başvuru Formu

Ali daha 4 yaşındayken babası bildiği Metin tarafından annesini silah ile öldürmüş ve Ali gördüğü bu anı hiçbir zaman unutmamıştır. Annesi ölmeden önce oğlunu bir kayığa saklamış ve onunda ölmesine engel olmuştur. Bir yük gemisinin aşçısı Rauf Ali’yi bulmuş ve onu aynı gemiyle başka ülkelere yanında götürerek büyütmüştür. Ali şimdi 24 yaşında 5 dil bilen, gemicilik eğitimi almış, profesyonel olarak dövüşen biri haline gelmiştir. Sıra ise şimdi annesinin intikamını almaya gelmiştir.

Atv’nin merakla beklenen dizisi ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in ilk bölüm tanıtımı önceki gün izleyicisiyle buluştu. Başrollerini
Kerem Bürsin

Leyla Lydia Tuğutlu


Gürkan Uygun

Oyuncuları paylaştığı dizinin büyük beğeni toplayan tanıtımı göz alıcı sahneleriyle nefesleri kesti. Diziye dair ilk ipuçları da seyircinin gözünden kaçmadı.

‘BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK’ DİZİSİNDEN..
Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın üstlendiği ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in konusu ise kısaca şöyle: 5 yaşındayken annesi; babası tarafından gözlerinin önünde öldürülen ve hayatı yük gemilerinde geçen Ali (Kerem Bürsin), 20’li yaşlarda İstanbul’a gelir. Geçmişini arayan Ali, daha sonra sürpriz bir şekilde Derin’le (Leyla Lydia Tuğutlu) aşk yaşamaya başlar…

7 cevaplar
  1. mustafa
    mustafa says:

    Ehliyetim var tecrübem az dizide oynamayı çok istiyorum silah kullanmayı bilim atletizim spor la ilgileniyorum

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir