Bir Litre Gözyaşı Dizisi Oyuncu Başvurusu

Kanal D‘de yayınlanan, MED Yapım ve MF Yapım ortak projesi, Bir Litre Gözyaşı dizisi için oyunculuk başvuruları başlamıştır.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde oynamak için Ajans Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “eklemek istediğiniz” bölümüne Bir Litre Gözyaşı dizisi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz CV’niz en tecrübeli cast direktörlerimiz tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Bir Litre Gözyaşı dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Kayıt ve Fotoğraf Çekimleri kesinlikle ÜCRETSİZDİR!

Fenogram Ajans Başvuru Formu

 

3 cevaplar
 1. İbrahim DENİZ
  İbrahim DENİZ says:

  Daha önce çok ajanlar başvurdum ve çoğu yalan dolanan para koparmayın peşinde ama amcam ise gerçekten oyuncu olabilmek ve bu zaten benim en büyük hayalimdir.
  Ve özel bir eğitim almadım ama daha önce birçok kez kamera önünde bulunup ve toplum içinde olması gereken rolü sergileyerek utangaçlığin ve çekingenligin bnde olmadığını da aynı zamanda göz önünde bulundurup kendimce kurgular ederek oyuncu olma çabasındayim..
  Ve size ne amaçla ulaşmam ise; tanıdığım biri (Bir litre gözyaşı) adlı dizide oynadığı için bnde sizin ailenizden biri olmak istedim.
  Başarılar…

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir