Başvuru Onay Süreci İle İlgili Önemli Not!

Herkese merhabalar;

Bildiğiniz üzere Fenogram Ajans olarak web sitemiz üzerindeki form aracılığı ile Türkiye’nin dört bir yanından cast, modellik, oyunculuk ve mankenlik başvuruları kabul etmekteyiz. Sizlerden gelen aylık toplam 20 bine yakın başvuruya istinaden samimiyetimiz ve bize olan güveninize öncelikle çok teşekkür ediyoruz.


Takdir edersiniz ki bu kadar yüksek sayıda başvurunun birebir yüz yüze görüşmeye alınması neredeyse imkansız. Biz de başvuru sistemimizi elimizden geldiğince uygun olacağını düşündüğümüz adayları değerlendirmek üzere bir ön eleme sistemi olarak kullanıyoruz. Yaptığınız başvurunuz kabul edildiği takdirde en geç 7 gün içinde başvuru formunda belirttiğiniz cep telefonu veya e-posta adresinize bir onay mesajı gelecektir.

Bu mesaj gelmediği takdirde başvurunuz onaylanmamış demektir. Bu durumun bir çok sebebi olabilir. Başvurunuzun onaylanmama sebebini tespit edip daha doğru ve eksiksiz bir başvuru göndererek onaylanma ihtimalini artırabilirsiniz. Genellikle yapılan hata fotoğrafların eksik veya üzerinde oldukça fazla efekt uygulanmış olmasıdır. Unutmayın ki fotoğrafları yüzünüzü ve fiziğinizi açık ve net bir şekilde görmek için istiyoruz. Lütfen fotoğraf yükleme ile ilgili talimatlarımızı inceleyiniz..

Unutmayın ki Fenogram Ajans bünyesinde, samimiyetinize ve güveninize sadık kalma ilkesi ile, yapılan tüm başvuruları incelikle değerlendiriyoruz. Çalışmadan haksız gelir elde etme amacı ile kurulmuş ajansların, başvuru ücreti toplamak için tüm başvuruları kabul etmeleri ve sizleri kandırmalarına müsaade etmeyiniz..