Slide background

Ekibimiz

Alanında uzman ekibimiz sayesinde hızlı ve kaliteli çözüm..

Emre Demir

Emre Demir

Director

Mail: emre@fenogram.com

Samet Demiral

Samet Demiral

Manager

Tel: 0544 900 99 12 Mail: samet@fenogram.com

Onur Aykul

Onur Aykul

Casting Director

Tel: 0544 900 99 14 Mail: onur@fenogram.com

Esin Erdoğan

Esin Erdoğan

Casting Director / Finance

Tel: 0544 900 99 17 Mail: esin@fenogram.com

Semih Irmalı

Semih Irmalı

Casting

Tel: 0544 900 99 13 Mail: semih@fenogram.com

Melike İrem Korkmaz

Melike İrem Korkmaz

Casting Director

Tel: 0544 900 99 16 Mail: melike@fenogram.com

Elif İnan

Elif İnan

Casting & Sales

Tel: 0544 900 99 23 Mail: elif@fenogram.com

Büşra Işık

Büşra Işık

Casting
Sevgi Çolak

Sevgi Çolak

Marketing & Sales

The Offıce

Çağlayan, Park plazadaki ofisimizden kareler.